#TRI2help i Karolina Gorczyca wspierają naszą Fundację!

Moi drodzy, mamy informację o nowej, super akcji! Słyszeliście o zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia? To jeden z największych zawodów triathlonowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Co roku na starcie staje około 4 tysięcy sportowców z kilkudziesięciu krajów świata. W tym roku organizatorzy ruszyli również z akcją #TRI2help. Jej beneficjentami są organizacje pozarządowe w tym… nasza Fundacja!

Rejestracja na zawody Enea IRONMAN 70.3 już ruszyła, zawodnicy na ponad 100 km dystansie będą musieli pływać w Zatoce Gdańskiej, pokonać pagórkowatą trasę kolarską na Kaszubach, a na koniec przebiec, pełnymi kibiców, ulicami Gdyni. Organizatorzy imprezy ogłosili podczas uroczystej konferencji Rok Charytatywności w Triathlonie pierwszych ambasadorów akcji #TRI2help – wśród nich znajdziemy takie osobistości  jak Karolina Gorczyca, Tomasz Karolak, Tomasz Jachimek, Beata Sadowska, Jacek Kurowski, Marek Kacprzak, Paweł Korzeniowski czy Sidney Polak. Celem jest zebranie 1 mln złotych na różne cele charytatywne. Ambasadorzy będą działać na rzecz wybranych przez siebie organizacji, wśród nich znalazła się również nasza Fundacja.

 

Karolina Gorczyca 1% podatku na fundację

 

Naszą ambasadorką jest wspaniała aktorka – Karolina Gorczyca – od lat wspierająca działania Fundacji Rycerze i Księżniczki. Opowiedziała nam o motywach, którymi kierowała się, podejmując decyzję o starcie w zawodach:

„W 2013 roku  po raz pierwszy wystartowałam w ½ Ironman Gdynia. Ten start odmienił moje życie  z wielu powodów. Od tego czasu co roku dobiegałam do mety gdyńskich zawodów. Wiele korzyści otrzymałam z bycia Ambasadorką Enea Ironman Gdynia. Dlatego czuję, że mam ogromny dług wdzięczności wobec losu i ludzi. Chciałabym przekuć ten dług w coś dobrego, ofiarować innym realną pomoc, dać coś z siebie światu i innym, zwłaszcza tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.”

 

 

 

Aktorka często udziela się charytatywnie. Pomaga poprzez sport i jest dla wielu ludzi przykładem, że warto działać bezinteresownie, niosąc innym wsparcie w drodze do celu i realizacji marzeń. W tym roku pobiegnie dla Krzysia Jendrusiaka, naszego Podopiecznego, który przyszedł na świat w ciężkiej zamartwicy jako wcześniak. a w siódmym miesiącu przeżył operację na otwartym sercu. Obecnie zmaga się z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym, wzmożonym napięciem mięśni i padaczką. Krzyś zbiera na podanie komórek macierzystych i rehabilitację i w tej walce o zdrowie będzie wspierać Go nasza niezwykła Ambasadorka:

„Z Fundacją Rycerze i Księżniczki współpracuję już od kilku lat i wiem, że to zaufani ludzie, którzy wiedzą jak skutecznie pomagać. Mam nadzieję, że mój start w 2019 roku choć w małym stopniu pomoże choremu Krzysiowi.”Enea IRONMAN 1% podatku na fundację

 

 

Już wkrótce na stronie internetowej ironmangdynia.pl uruchomiona zostanie specjalna sekcja poświęcona akcji #TRI2help, na którą Was serdecznie zapraszamy. My również będziemy Was informować o rozwoju akcji.

Pomóż Fundacji i naszym Podopiecznym

  Wystarczy że przekażesz 1% swojego podatku dochodowego

1% Podatku fundacja opp fundacja charytatywna

fundacja opp fundacja charytatywna

ZGŁOSZENIE WOLONTARIUSZA

easter-4964345_1920
09 kwietnia 2020
„Czy dziadkowie o nas zapomną?”- Wielkanoc 2020 w izolacji
Post-RIK
01 kwietnia 2020
Świat walczy z pandemią – przyłącz się już dziś!
mask-4943348_1920
24 marca 2020
Koronawirus groźny nie tylko dla przedsiębiorców. Niepełnosprawni pozostawieni samym sobie?
kom.miniaturka
17 stycznia 2020
Komunikat
X

Wybierz metodę płatności

payu
paypal
przelew tradycyjny
Deklarowana kwota
Dotacja anonimowa
Ukryj kwotę
Imię(nick)
Słowa wsparcia
Koszt obsługi zbiórki
Zgadzam się dodatkowo pokryć koszt obsługi zbiórki
Do deklarowanej kwoty zostanie doliczona jednoprocentowa prowizja pobierana przez PayU.
Imię(nick)
Słowa wsparcia
Dotacja anonimowa
Ukryj kwotę

Darowizny wpłacić można na konto:

Fundacja „Rycerze i Księżniczki”
ul.Jana Nowaka-Jeziorańskiego 52F, lok.89
03-982 Warszawa
PKO Bank Polski
90 1020 1042 0000 8902 0324 4142

Wyślij SMS o treści

POMOC

na numer 75265

(koszt wiadomości 5,00 zł netto, 6,15 zł brutto z VAT)