Uczestniczyliśmy w pikniku „Święto Rembertowa 2019”!

Za nami niedziela pełna wrażeń. 9 czerwca, na zaproszenie Urzędu Dzielnicy Rembertów,wraz z naszymi wolontariuszami gościliśmy na Pikniku „Święto Rembertowa 2019”.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Kądei, Burmistrzowi Dzielnicy Rembertów za zaproszenie
oraz pani Zofii Bednarz, Głównemu Specjaliście Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Rembertów za pomoc, którą nam okazała przy zorganizowaniu całego przedsięwzięcia! Jednak przede wszystkim dziękujemy wszystkim, którzy spotkali się z nami, odwiedzili tego dnia nasze stanowisko i wsparli naszych Podopiecznych! Do zobaczenia wkrótce! 

Wszyscy, którzy uczestniczyli w wydarzeniu mogą potwierdzić, że atrakcji było co niemiara. Gry, zabawy, gigantyczne dmuchane miasteczko i samochodowy tor wyścigowy, a także liczne konkursy ze świetnymi nagrodami oraz ciekawe warsztaty.

 

Ogromne wrażenie wywarły Wielkie Bitwy Morskie – za pomocą widowiskowej zabawy można było w interaktywny sposób poznać historię polskiej floty. Gra w statki, pokazy walk pirackich, marynistyczne eksponaty z muzyką szantową w tle zrobiły wrażenie zarówno na najmłodszych, jak i tych starszych uczestnikach wydarzenia.

Imprezę poprowadzili uwielbiani przez publiczność Michał MICHU Sobkowski i Michał Hanczak z Radia Eska. Na scenie cały czas coś się działo – pokazy taneczne i różnorodne występy muzyczne gromadziły tłumy ludzi. Na koniec mogliśmy wysłuchać znakomitego koncertu Marcina Sójki i Kasi Stankiewicz z zespołem Varius Manx.

 

Byliśmy też oczywiście i my z naszym fundacyjnym namiotem! Od godziny 12, pomimo upałów i palącego słońca, pełni energii z niecierpliwością czekaliśmy na spotkanie z Wami. Nie zawiedliśmy się ani trochę! To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

Dzieciaki z zachwytem korzystały z naszego magicznego zamku dla pięknych Księżniczek i walecznych Rycerzy oraz bawiły się w basenie pełnym kolorowych kulek. Największą atrakcją  z pewnością stanowiło malowanie buziek. Było pięknie i kolorowo, a to wszystko w celu pomocy i nagłaśniania zbiórek naszych Podopiecznych!

 

easter-4964345_1920
09 kwietnia 2020
„Czy dziadkowie o nas zapomną?”- Wielkanoc 2020 w izolacji
Post-RIK
01 kwietnia 2020
Świat walczy z pandemią – przyłącz się już dziś!
mask-4943348_1920
24 marca 2020
Koronawirus groźny nie tylko dla przedsiębiorców. Niepełnosprawni pozostawieni samym sobie?
kom.miniaturka
17 stycznia 2020
Komunikat
X

Wybierz metodę płatności

payu
paypal
przelew tradycyjny
Deklarowana kwota
Dotacja anonimowa
Ukryj kwotę
Imię(nick)
Słowa wsparcia
Koszt obsługi zbiórki
Zgadzam się dodatkowo pokryć koszt obsługi zbiórki
Do deklarowanej kwoty zostanie doliczona jednoprocentowa prowizja pobierana przez PayU.
Imię(nick)
Słowa wsparcia
Dotacja anonimowa
Ukryj kwotę

Darowizny wpłacić można na konto:

Fundacja „Rycerze i Księżniczki”
ul.Jana Nowaka-Jeziorańskiego 52F, lok.89
03-982 Warszawa
PKO Bank Polski
90 1020 1042 0000 8902 0324 4142

Wyślij SMS o treści

POMOC

na numer 75265

(koszt wiadomości 5,00 zł netto, 6,15 zł brutto z VAT)